Komentari 77

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    rozimravi
    Ja bih Zn da ten mi popravi malo, a Mg onda da licu prirodno rumenilo poda. On željezo veže, jel'da, a moja doktorica blijedo lice uvijek u čudu gleda... Pomozite, pliz, ljepote ću vam dati griz... :) :P
  • Default avatar -
    fokica
    Najvažnije je da se mogu uzimati bilo gdje i bilo kada, ne moraš voditi računa da li si jela ili natašte, ujutro ili uveče, jednostavno, uzmeš kada se sjetiš. Zatim, bitan je i okus, najviše me mučilo što obično ono …prikaži još!
  • Default avatar -
    days
    Savrseno je sto ne treba voda za konzumacinu,imam lagani pad imuniteta pa bi mi dobro dosao paket,unaprijed hvala! :):):):):):):)
  • Default avatar -
    strasilica
    na poslu mi živce grickaju lagano stranke, a kod kuće malo jače klinci u pubertetu... treba mi ovo da ih bar malo sačuvam.. :)
  • Default avatar -
    arancha
    Zato jer su paketići praktični, staviš u torbicu, ne zauzima previše mjesta i nije teško za nositi uz sve ostalo. Pokušavam si podić imunitet sa zdravom prehranom, al moram priznat da je zdravlje nekad i smrdljivo, da češnjaka jedem u …prikaži još!
  • Default avatar -
    margot
    Znate kome treba najviše magnezij i cink? Trudnici s trbuhom do zuba! :))))) Meni, meni, meni dajte mineralne paketiće jer time ubijate dvije muhe jednim udarcem - pomažete zdravlju bebe i majke! :)))))
  • Default avatar -
    lubenicarka
    Kada pogledam siluete ljudi na pakiranju, poželim se i ja osjećati tako gipko i energično...Posao mi ne ostavlja puno vremena za opuštanje i zdravu prehranu pa bi mi dodatak pomogao u prevenciji mogućih posljedica prekovremenih sati i neurednih prehrambenih navika.
  • Default avatar -
    mmirka
    Isprobani proizvodi tvrtke Amway, odlični su!!!
  • Default avatar -
    ksena1
    Treba ih svatko ne samo ja..A priča se da je Amway odlična tvrtka s kvalitetnim proizvodima.
  • Default avatar -
    Sprig
    U vrijeme godišnjih mijena, kad ljeto se u jesen pretvara.. Moj imunitet kao da na mene zaboravlja, i spava li ga,spava :) Ranim jutrom glavobolja počinje, mišići i zglobovi svoju bitku vode, nos curi,u grlu nešto škaklja.. A nije ništa …prikaži još!
  • Avatar ivanalopez
    ivanalopez
    Iskreno,prvi put cujem za taj proizvod.Tokom citanja,svidjela mi se mogucnost da proizvod isprobam.Pomoslila sam da bi mi mozda mogao pomoci,osjecam bolove u kostima i jako mi je tijelo bolno tokom ustajanja.S obzirom da svaki dan osjecam nekakvu laganu bol u …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinapesut
    Cink pijem vec dugo od drugih firmi zbog moga lošeg tena i jako mi se lici proljepsalo ,svi me pitaju šta koristim i hvalim im taj prizvod ....Vjerujem 100 posto da cu i ovaj proizvod OBAVEZNO probat i ostat samo na tom proizvodu!
  • Default avatar -
    klotilda
    ...mogla bih nabrajati danima razloge,ali ukratko ću napisati...mislim da bih trebala dobiti ovaj paket jer sam toliko iscrpljena niskim tlakom,nedostatkom željeza,štitnjačom i svim ostalim boleštinama koje donose godine da se več neko vrijeme ne mogu sastaviti i doći sebi,a do …prikaži još!
  • Default avatar -
    nicole1995
    s obzirom da mi je,kao i mom sinu,imunitet totalno narušen, ovo bi mi dobro došlo jer smo stalno šmrcavi,bubani, prehlađeni, a od grčeva u nogama ne mogu noćima spavati. o kosi da ne govorim,koja mi otpada i imam osjećaj da …prikaži još!
  • Default avatar -
    nickabj
    Već sam se prije susrela s Amway-em. Bila na prezentacijama proizvoda i koristila tekući puder. Zato mi je poznata kvaliteta proizvoda, te se isto tako nadam da su kvalitetni i ovi vitamini. Trenutno sam trudnica i koristim magnezij, a ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Cink je mineral koji se u organizmu nalazi u malim količinama a neophodan nam je za normalno funkcioniranje organizma. Neophodan je za rast i razvoj, pomogao nam je u bržem zarastanju rana, vraća mentalnu svježinu,a pomogao je i za otklanjanje …prikaži još!
  • Avatar tinaaaa
    tinaaaa
    Pozdrav, meni su hitno potrebni dodatni izvori energije. Kao studentica imam jako aktivan život, znači moram učiti, dodatno sam se uključila u studentsku udrugu, učim još jedan strani jezik...Jednostavno cijeli dan sam u pokretu, što me iscrpljuje. Dan mi traje …prikaži još!
  • Default avatar -
    blackstar
    Ja sam mama dvoje male djece. Oni su moja sreća,moj život ali i moj umor. Cjelodnevna briga oko njih koliko god je slatka toliko je i iscrpljujuća i zahtjeva puno energije.Zato bi mi magnezij i cink pomogli da skupim energiju …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Jutro mi je umornije od večeri, imam osjećaj da me boli svaka kost, teško mi se koncentrirati i neznam što se samnom događa. Osjećam se tako jadno i bolno i jako bi željela osvojiti ovu nagradu.
  • Default avatar -
    olisha
    Pa meni bi trebale zbog toga što imam tanku i slabu kosu koja mi zna dosta ispadati, zbog slabih noktiju koji sporo rastu i zbog čestog umora i pospanosti i slabe koncentracije...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.