Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    NataodInata
    Što me lik iznervira u ovo doba noći. Što nema petlju reći istinu da je određeni broj građana prelijen da bi odvajo otpad i za to je spreman izmisliti 100 izgovora. I da što su oni kao ZA napravili da se to promijeni?
  • Default avatar -
    NataodInata
    Evo već sutra ću nazvat Zelenu akciju, obzirom na njihovu misiju sigurno će mi moći objdniti koja je misija pldtične vrećice za skupljanje papira. Oni vidim znaju , a ja ne vidim smisao pa da mi objasne.
  • Default avatar -
    NataodInata
    Super je što se smeđa vrećica razgradi. Super. Prava je. To i očekujem od smeđe vrećice, da skupa s bio otpadim jednom bude zemlja.
  • Default avatar -
    NataodInata
    A priča o građanima koji se tuže da im bio otpad smrdi ili se smeđa vrećica razgradi prije no što je odlože u odgovarajući spremnik je još smješnija.
  • Default avatar -
    NataodInata
    Čitajući članak stiče se utisak da gospodin koji daje intervju se nikad u životu nije pobrinuo za otpad na ajmo to tako reći ZG način. Npr. glomazno otpad ne odlaže se na jvne površine već se ili vozi u reciklažna …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.