Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ChrisFoy
    TAKO SAM SREĆAN DA OVDJE PODIJELJIM SVJEDOČENSTVO, DR OGUNDELE JE SJAJAN KOLICINSKI ČOVJEK, MOJU SUPRUGU VRATIO MI JE KRAJ 24 sata SVOJIM MOĆIMA, OVAJ ČOVJEK JE SJAJAN, AKO VAM TREBA BILO KAKVA POMOĆ DA VRAĆETE LOV OBRATITE SE DR OGUNDELEU …prikaži još!
  • Default avatar -
    ChrisFoy
    SUPER VIJEST: ZOVEM SE CHRIS FOY, TAKO SAM SREĆNA DA MI SE MOJA SUPRUGA VRATILA. ONA SADA VOLI I SAMA ME POŠTUJE. NIŠTA JA PITAM DA TO RADI. SVA HVALA DR OGUNDELEU, VELIKOM TIJELU LJUDI. OVAJ ČOVJEK JE NAJBOLJI I …prikaži još!
  • Default avatar -
    PetraBurger
    Moje ime je Petra Burger i želim ovdje podijeliti svoju istinsku životnu priču o tome kako sam uz supruga uz pomoć dr. Ogundelea vratio svog čarobnjaka koji je vratio mog muža u roku od 24 sata svojim moćima, a ove …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.