Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    malena1987
    Mda, baš me zanima tko od nas običnih smrtnika iam vremena svaki dan 6 sati vježbati, pogotovo uz malu bebu.
  • Default avatar -
    ivan1988
    ljudi dajte citajte clanak i ako je u originalu los pa ukljucite mozak... ako je vjezbala 45-55min kardio i 1h pilates/jogu to je 2 SATA DNEVNO, a onda 3 PUTA TJEDNO i osnovnoskolska matematika kaze 6 SATI TJEDNO!!! Prakticki ovim …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi ivan1988, uvijek kada donosimo vijesti o trendovima iz područja fitnessa i dijeta slavnih imamo i kritički osvrt nutricionista koji možeš pročitati na dnu članka. U komentaru naše nutricionistice piše kako je ovakva tjelovježba rezervirana isključivo za Hollywoodske glumice te …prikaži još!
  • Default avatar -
    irki
    U članku piše da je vježbala kardio i pilates po 2 sata, i tako 3 puta dnevno, a ne tjedno. Ali čisto sumnjam da je to istina jer mi se to čini nemogućom misijom. Praktički po cijele dane nije ništa …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivan1988
    irki, ja sam clanak procitao kada je jos bio drugacije napisan... tako da hvala Zdrava KRAVO STO ispravljate tekstove i onda ostavljate citateljeve komentare da ispadnu kao da ne citaju tekst... postoje rjeci kao "ispricavamo se citateljima na greski" , …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi ivan1988, članak je nepromijenjen objavljen jučer oko podne. Nismo naknadno unosili nikakve izmjene, ali s obzirom na to da se komentar nutricionistice nalazi na kraju članka, moguće je da ga ranije nisi uočio. Pozdrav od Zdrave Krave
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.