Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ajde
    išla sam kod dr. Gorana Cara u Zagrebu. Broj tretmana je individualan - ovisno kako će tvoj organizam reagirati, no meni je bila dovoljna jedna sezona, a kasnije sam išla jednom mjesečno na "održavanje". Na žalost za ovu sezonu je …prikaži još!
  • Default avatar -
    lavriba
    Meni pomaže ako povećam unos kalija (rajčica, lubenica, banane), ali ako je dan vjetrovit ili je pritisak najbolje je ostati u stanu.
  • Default avatar -
    ajde
    super savjeti - i k tome još živjeti pod staklenim zvonom... Ja sam svoju alergiju IZLIJEČILA akupunkturom. Kad to nekome kažem gledaju me kao da sam pala s Marsa jer velika većina naših liječnika zna jednino nuditi otrove kao "lijek". …prikaži još!
  • Default avatar -
    maraja
    ajde gdje si išla na akupunturu, koliko tretmana je potrebno i može li se ići sada dok traje sezona alergije? molim te napiši nešto detaljnije o tome.hvala
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.