Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    etoile
    Poštovana Dr. Vranešić Bender, zašto niste niti jednom rječju spomenuli homeopatiju ????? koristiti antibiotike pri sinusitisu je stetno i neodgovorno ukoliko ima druga alternativa. ja sam ih koristila godinama jer sam mislila da specijalisti znaju svoj posao, dok jednog dana …prikaži još!
  • Default avatar -
    mzel
    poštovana etoile, i mene muči problem sa sinusima, možete li reći nešto više o vašem pozitivnom iskustvu sa homeopatijom
  • Default avatar -
    zdravisinusi
    O sinusima je mnogo pisano, nije objašnjeno čemu točno služe, ali kad se poremeti funkcija sinusa dolazi do velikih problema. Moje je mišljenje da sinusi prvenstveno služe za zagrijavanje udahnutog zraka koji odlazi u pluća. Danas živimo u takvom okruženju …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravisinusi
    Mogu pomoći osobama koje imaju probleme upale sinusa. zdravisinusi@gmail.com
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.