Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    manjara
    Ovaj muesli trenutno ima najmanje glasova, a od tri ponuđena je najzdraviji. Između ostalog sadrži neprerađen šećer. Niti na jednom od ponuđenih nema u sastavu količina šećera na 100 gr. Šteta što niste ponudili i organske ,tj neke "BIO" muslije. …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinapomorac
    Meni je žao što nisu stavili verziju s jagodom, crveno pakovanje, ja je u RH dućanima više ni ne mogu naći, a svi smo taj obožavali, čak i oni koji ne vole žitarice. Nažalost problem kod ovih žitarica i onih …prikaži još!
  • Avatar baba44
    baba44
    ni jedno,ni drugo,ni treće ja jedem čiste zobene(kaša),i sama si dodam po volji med,cimet,voće i znam kaj jedem,a ne ove umjetne prerađevine,koje imaju toliko dodataka,da mi se zavrti od čitanja i inače,ne kupujem ništa dok ne pročitam deklaraciju,a sve gdje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.