Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    brineta75
    Ova dijeta je pomalo čudna, osječam se kao još veći žderonja jer sam stalno sita a malo jedem. :/
  • Avatar luela
    luela
    meni to ne pomaže mnogo iako svejedno obvezno popijem barem čašu vode prije obroka. taj osjećaj sitosti koji stvori voda kod mene brzo prođe, moje tijelo se ne da tako lagano zavarat.
  • Default avatar -
    antonia1994
    Ja dnevno popijem više od 3 litre dnevno i jednostavno ne mogu zamisliti dan bez vode. Prije sam pila samo sokove i svakakve gluposti. No počela sam se zdravije hraniti, piti vodu i 20 minuta dnevno vježbati i smršavila sam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.