Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vedrana
    Pozdrav, jogu još nisam probala vježbati a obirom da usklađuje um i tjelo meni je neophodna jer je to za mene 2 u 1 što koristi mojem ubrzanom dnevnom rasporedu, jedva čekam (rođendan mi je 14.11.)!(sarahh.crnkovi4@gmail.com)
  • Default avatar -
    MAHOVINA
    Volim vježbati jogu i sve što je novo vezano za nju, pa bi mi vježbanje Iyengar joge pružilo još veći osjećaj sreće i ljubavi te veliku dozu zdravlja za um i tijelo.
  • Default avatar -
    kiša
    S obzirom da vježbanje Iyengar joge usklađuje sve tjelesne sustave, a ja u zadnjih godinu i pol imam problema sa hormonskim i kardiovaskularnim, imam 15 kg viška i nisam baš u kondiciji, mislim da bi mi ovako nešto baš trebalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    nastja
    Pozdrav! Joga nije samo vježbanje već stil života. Kako bih htjela živjeti takvim stilom, razlog zbog kojeg bih htjela ići na ovu radionicu jest prije svega, da mi ona bude uvod isti. Drugi razlog je stjecanje novih poznanstva, odnosno upoznavanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    glorija2
    Budući da sam studentica imam hrpu obaveza i prakticiranje Iyengar yoge s jedne strane bi mi bilo ispusni ventil, a s druge strane dalo bi mi duhovni mir potreban da trezveno i mudro odradim te obaveze. Uz to mislim da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Aleksis
    Mogućnost da vježbam yogu s učiteljicom Iyengar yoge zaista bi me usrećila: Čitala sam puno o sustavu Iyengar yoge , pokušavala sama vježbati, no bila bi zaista sretna da doživim yogu uz vodstvo tako moćnih učitelja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.