Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    SimonPolak
    Radio sam to iz znatiželje prije otprilike dvije i pol godine. Srećom, nije bilo nikakvih štetnih posljedica po mene, ali kako sam bio savršenog zdravlja, nije moglo biti ni nikakovih pozitivnih promjena. Ipak, danas, sa tim nekim vremenskim odmakom, dok …prikaži još!
  • Default avatar -
    willis
    Osobno,koristim ovo već par godina svake godine dva puta budući da puno konzumiram vina i hrane ...mišljenja sam da jetri treba dati malo pomoći u obnavljanju. Moja iskustva su pozitivna i uvijek se bolje osjećam ,upravo sam prije mjesec dana …prikaži još!
  • Default avatar -
    willis
    Da još napomenem; da i moja supruga radi tretman jednom godišnje , ali kod nje budući da ne konzumira toliko vina i žestokog pića nema toliko niti blizu tih zelenih kamenčića pjeska i sl. ...tako da pada u vodu teorija …prikaži još!
  • Default avatar -
    SimonPolak
    Sad tek vidim da ispod članka ima i komentar nutricionistice, koji ipak manje više govori ono isto, i do kakvih sam ja zaključaka došao, pa time isprika uredniku, i ne mora proći tretman na vlastitoj koži. :-) Hvala
  • Default avatar -
    Željko
    Slažem se da je jetru moguće tako očisti ali NE PREPORUČUJEM sve dok se ne očisti debelo crijevo. Svaka detoksikacija, bilo pojedinog organa ili cijelog organizma, bespredmetna je i kontraproduktivna ako se prethodno ne očisti debelo crijevo (Kolon). To može …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.