Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snjeza29
    snjeza29
    jedeš iz dječijeg tanjura i sipaš jednom..........
  • Default avatar -
    maglajka
    jedeš umjereno i malo vježbe kod kuće
  • Default avatar -
    maraTONKA
    ma kakvi trikovi i bedastoće, izađeš iz frižidera, odložiš daljinski oblečeš tenisice i odeš trčati sat vremena svaki dan, nema šanse da se rezultati ne vide vrlo brzo ;-)
  • Default avatar -
    tinka85
    preselis se u neboder sa 50katova ,silazis i penjes se bez LIFTA po mogucnosti dva tri puta dnevno!!super....:)
  • Avatar Inich
    Inich
    ma ajde ljudi - pa nije tak teško - pa nije hrana sve u životu ...
  • Default avatar -
    Dexion
    smanjis potrosacku korpu
  • Default avatar -
    deyooo
    ako ovi trikovi pale, jedina mi je šansa da kupim psa i razvedem se od muža...
  • Default avatar -
    paladima
    slažem se s teorijom "s kim si takav si" - moj brat se deblja uz svoju trudnu suprugu :D
  • Avatar Frederik
    Frederik
    Imam i ja jedan trik; digneš se s dupeta i odeš trčati, da vidiš kako pali :)
  • Default avatar -
    jacika22
    Staviš si široki flaster na usta i držiš ga....držiš ga.......!!!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.