Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Nevenka22
    Kod ljudi koji imaju artritis duze vrijeme nazalost povrce i voce nece pomoci u toj mjeri, pogotovo za bolove. Takoder uvijek doktori daju koritkosteroide koji su ponekad nuzno zlo ali zato pati jetra. Od uvijek sam pobornik dodataka prehrani, kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    ena1990
    Ja znam iz prve ruke kolike su to muke sa artritisom. Nakon silnih mučenja, istraživala sam i na internetu ishranu, vježbe, kreme, kapsule, sve što bi moglo pomoći barem malo. Stavit ću linkove koji su meni dosta pomogli i olakšali, …prikaži još!
    • Default avatar -
      22071975
      Pozdrav Ena! Imam RA već niz godina i terapije, kako mi se čini, više nemaju nikakvog učinka. Molim Vas za linkove koje ste pomenuli jer ih iz nekog razloga ne mogu videti u komentaru. Hvala, unapred i svako dobro!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.