Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar traviata
    traviata
    Mislim da puto toga što je navedeno nije točno - antidepresivi prvo nikome nisu pomogli niti odmogli, ako se sam ne trgneš jer je sve to samo placebo, a što isto će reći i psihijatar koji zagovara metodu seansa ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    diesel
    uvjek se pitaj ako si i barem malo osjetis neku vrstu depresije-zasto i zbog cega je nastala...jer odgovorom i shvacanjem dolazi se do izljecenja
  • Avatar zdravaovca
    zdravaovca
    Ok, to su sve glupe floskule i ja recimo znam da su to stvari koje se ne govore. Ono što me zapravo zanima je - što smijem reći?
  • Default avatar -
    gmargita
    je li ovo reklama za antidepresive???!!!
  • Default avatar -
    bumerang
    poznavajuci neke depresivce nebi im se volio naci u kozi.jedan od razloga je i drustvo u kojem se nalazimo.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.